sobota, 29 października 2016

W końcu schudłam i nie mam już fałd na plecach

// // 9 comments
Nadszedł długo wyczekiwany moment wyswobodzenia się przeze mnie z arkanów nadwagi. Nareszcie nie skręcam się w środku patrząc na swe odbicie w lustrze i odbudowuję zamgloną wcześniej tłuszczem pewność siebie. Jest bardzo fajnie.

W maju 2016 roku ważyłam 76,2 kilogramów, na zdjęciach uwieczniona zostałam mając 68,3 kilogramy, zaś obecnie moja waga spadła do 67,5. Sounds good man, doesn't it?


Co najbardziej zaskakujące, nie osiągnęłam powyższych rezultatów jakimiś narwanymi metodami, które kiedyś kultywowałam. Dziś wybucham śmiechem na widok postu o moim planie na zrzucenie 20 kilogramów w miesiąc. Do obecnego stanu doprowadziła mnie dieta zawarta w książce 2XME, czyli jedyny system, który zadziałał i do którego stosowałam się dłużej niż miesiąc.

Moja wymarzona waga to 54 kilogramy. Pierwszym celem jest jednak osiągnięcie magicznej 60. Tyle bowiem ważyłam i czułam się fenomenalnie zaraz przed tym, jak zaczęła się moja przygoda z Binge Eating Disorder.

Do zobaczenia dzieciaczki,
Werka

9 komentarzy:

 1. Spora różnica! Ja mam do zrzucenia 5 kg po ciąży ale jakoś opornie mi to idzie. przy wzroście 178 ważę 68-69 kg a chciałabym tak 63...Może ten sposób byłby dla mnie dobry :)

  OdpowiedzUsuń
 2. również ryczę ze śmiechu na myśl o tym pamiętnym poście, jeszcze żaden wpis tak mnie nie zszokował. 20 kg na celowniku przełamen kiełbasą z grilla i batonem milki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje. Skoro się dobrze czułaś przy 60kg to może i zrobić z tego wymarzono-docelową wagę? Jak tak patrzę na zdjęcia to już przy 60 kg będziesz zdecydowanie szczupła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super rezultaty! Gratuluję sukcesu! I życzę dalszych, oczywiście.
  Zostaję u Ciebie na dłużej aby śledzić Twoje poczynania. I przy okazji zapraszam też do mnie. :)

  Pozdrawiam :)
  Włosowe Inspiracje

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Ważne jest stawianie sobie realnych celów i powolne dążenie do nich :) Świetna przemiana!

  OdpowiedzUsuń