niedziela, 9 lutego 2014

Miejsce serwujące posiłki motywacji

// // 4 comments
Motywacja. To ona popycha nas do działania i sprawia, że osiągamy cele, których możliwości samodzielnego zdobycia nigdy nie przypuszczaliśmy. Dodaje nam skrzydeł i napędza do podejmowania kroków mających przenieść poziom naszego życia na wyższy standard. Jest promotorem wszelkich czynów i pierwszym stopniem na schodach do sukcesu.

Od kilku miesięcy na świecie panoszy się wielka moda na bycie FIT. Co prawda od początku istnienia życia ludzi na Ziemi, kobiety dążyły do aktualnych w danym momencie kanonów piękna. Jeszcze kilka lat temu w kwestii figury chodziło jedynie o szczupłość podchodzącą pod chudość. Obecnie powszechnie pożądane jest zdrowe, silne i wysportowane ciało promieniujące energią i blaskiem, które to cechy zapewnia mu należyty tryb życia jego właścicielki.

Aby stać się FIT, potrzebna nam jest olbrzymia dawka motywacji i cierpliwości. Dziś mam zamiar dostarczyć Wam pierwszego z wymienionego duetu składników i pokazać miejsce, w którym regularnie otrzymywać możecie potrzebne w chwilach słabości posiłki inspiracyjne.


Po kliknięciu w powyższy obrazek, Waszym oczom ukaże się założony przeze mnie tumblr, po brzegi wypełniony grafikami motywującymi do ćwiczeń i zdrowego odżywiania zaczerpniętymi z internetowej rozległości.

Znajdziecie na nim zdjęcia prezentujące inspirujące hasła, niesamowite sylwetki kobiet jak i mężczyzn oraz kuszące posiłki, których konsumpcji dopuścić możecie się bez późniejszego poczucia winy.


Pozdrawiam Was serdecznie i zmykam na wieczorny trening,
Algadia

4 komentarze:

 1. Uwielbiam przeglądać takie zdjęcia, faktycznie niesamowicie motywują! ;-)
  Anomalia

  OdpowiedzUsuń
 2. Motywacja w życiu jest naprawdę bardzo ważna i co najważniejsze skuteczna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnei się ten facet nie podoba :P Ale dobrze, że choć ciebie motywuje ;)

  OdpowiedzUsuń